KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 8023121
nr 802 3121
Akvareller
2 st, Italien, signerade, motivets mått: 26x15
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 21 januari 2013
kl 18:30:20
17/1 18:00:15
18/1 10:14:46
200 kr